W tym miejscu publikuję moje zdjęcia z lotu ptaka 😉 czyli z drona. Niekoniecznie związane ze ślubami ale i takie będzie można znaleźć. Ponieważ dron jest u mnie od niedługiego czasu zdjęć na chwilę obecną nie jest wiele ale będę je sukcesywnie dodawał. Drona zakupiłem z ciekawości i nie myślałem że tak bardzo spodoba mi się to co widać kiedy jest się wysoko 🙂 Zapraszam do zdjęć. Jeśli masz pytania napisz komentarz lub maila.

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie w większym rozmiarze kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz pokaż obraz.

Mój pierwszy lot kiedy miałem możliwość zrobić zdjęcie Parze młodej podczas pleneru ślubnego. Zdjęcie zdobyło kilka wyróżnień w konkursach więc tym bardziej jestem z niego dumny 🙂 Zdjęcie powstało na słynnym molo w Parku Gródek w Jaworznie tzw. Polskie Malediwy :)

zdjęcia z drona

Poniżej dwa ujęcia samotnego drzewa o różnych porach dnia i roku z różnych perspektyw.

Kolejne dwa zdjęcia również pokazują to samo miejsce o wschodzie słońca jednak pierwsze powstało jesienią natomiast drugie w styczniu.

Jedno z osiedli w Cieszynie jesienią podczas wschodu słońca. W tle można dostrzec kominy huty w Czeskim Trzyńcu. Jedynie zdjęcia z drona pokazują osiedle w takiej ciekawej formie niczym makieta kolorowych klocków.

zdjęcia z drona

Kolejne ujęcie zimowe tym razem malownicze okolice Cieszyna podczas mroźnego poranka. Pod górami widać znów hutę w Czeskim Trzyńcu.

zdjęcia z drona

Panorama Czeskiego miasteczka Stramberk ( świetne miejsce na plener ślubny).

stramberk

Żaglówki na jeziorze Żywieckim.

jezioro żywieckie

Jeszcze inne ujęcie z Park Gródek w Jaworzu.

zdjęcia z drona

Kolejne zdjęcia pochodzą z różnych rejonów zachodniej części Krety.

zdjęcia z drona
zdjęcia z drona
zdjęcia z drona

Poniżej ujęcie ze ślubnej sesji plenerowej na Górze Zborów.

Leave A

Comment

4 czerwca 2020
Doskonale widać na przykładzie tych zdjęć jak ważne w fotografii jest światło i jaki ma wpływ na scenę...P.S. Te z morzem najlepsze ;)
4 czerwca 2020
Dzięki za odwiedziny !